KRBOVÉ KACHLE A SPORÁKY


KRBOVÉ KACHLE NA SPAĽOVANIE DREVA


Krbové kachle na spaľovanie dreva nás hrejú a vykurujú naše domovy už viac, ako 5 storočí, no na svojej popularite nestratili nič, práve naopak. Moderné krbové kachle sa najčastejšie vyrábajú z odolnej liatiny, kotlovej ocele, resp. z kameňa a výborne obstoja ako hlavný, či doplnkový zdroj vykurovania. Predstavujú výborné riešenie, čo sa týka vykurovania, keďže sú jednak cenovo dostupné a okrem toho majú schopnosť dodať interiérom úplne nový, jedinečný charakter v závislosti od typu a prevedenia konkrétneho modelu krbových kachlí, nakoľko rozlišujeme viaceré kategórie, ktoré sú vyznačené nižšie. Novodobým krbovým kachliam nechýba samozrejme ani poriadna dávka technológií a inovácií, ktoré v sebe ukrývajú. V našej širokej ponuke nájdete obrovské množstvo produktov prvotriednej kvality od najznámejších výrobcov pôsobiacich na súčasnom trhu, kde si určite každí príde na svoje.
PLYNOVÉ KRBOVÉ KACHLE


Radi by ste vo Vašom domove privítali krbové kachle, ako hlavný, prípadne vedľajší zdroj vykurovania, no ich pravidelné čistenie, údržba a náklady za drevo Vás sústavne odrádzajú? Ak je to práve Váš prípad, nezúfajte, máme pre Vás totiž riešenie v podobe vysoko výkonných a účinných krbových kachlí, ktoré miesto dreva spaľujú zemný plyn, resp. kvapalný propán. Plynové krbové kachle sa vďaka integrovaným technológiám vyrovnajú ich drevospaľujúcim kolegom v plnej miere. Možno dokonca povedať, že majú pred nimi aj značný náskok, keďže plyn je oproti drevu finančne omnoho výhodnejším riešením, navyše môžete zabudnúť aj na dym a nikdy nekončiace čistenie spojené s vynášaním popola. Rovnako je to aj so samotným osadením kachlí, ktoré je v porovnaní s klasickými modelmi niekoľkonásobne rýchlejšie a nevyžaduje ani stavbu komplikovaného a nákladného komínového systému, čo je ďalšia z radu výhod plynových krbových kachlí. Ponúkame Vám výber najkvalitnejších plynových krbových kachlí s možnosťou výberu z rôznych dekoračných prvkov spaľovacej komory a iných zaujímavých doplnkov a technológií, ktoré isto oceníte.
SPORÁKY NA SPAĽOVANIE DREVA


Novodobé sporáky na spaľovanie dreva zabudované do kuchynskej linky pôsobia veľmi esteticky a luxusne, navyše zastávajú viaceré funkcie, čo z nich v podstate robí akési multifunkčné zariadenia na varenie, pečenie a na vykurovanie zároveň. Tieto moderné všestranné zariadenia sú vyrábané kombináciou prvotriednej ocele a vysoko kvalitnej liatiny, ktorá disponuje okrem iného aj schopnosťou akumulácie získanej tepelnej energie, a jej následného sálania do priestoru, kde sa nachádza. Moderné sporáky možno nazvať aj výdobytkami moderného inžinierstva, vďaka integrovaným technologickým inováciám, ako napr. systém externého prívodu vzduchu pre zabezpečenie dostatočného prívodu čerstvého kyslíka pre dosiahnutie čo najoptimálnejšieho horenia, alebo systém AirWash, ktorý pomocou vzduchovej clony udrží sklo Vášho sporáka vždy čisté.