KRBOVÉ VLOŽKY
KRBOVÉ VLOŽKY NA SPAĽOVANIE DREVA


Starostlivá a pestrá selekcia rôznych prevedení krbových vložiek od jednoduchých, až po tie najexkluzívnejšie a najluxusnejšie modely, aké len na súčasnom trhu existujú. Každá krbová vložka, ktorú sme do našej ponuky zaradili, obsahuje podrobne vypracovaný popis a špecifikáciu daného produktu, ako aj prehľadný zoznam jeho technických parametrov stanovených výrobcom, ako sú napr. účinnosť, výkon, rozmery, hmotnosť, typ prevedenia, a mnoho ďalších. Nechýba samozrejme ani energetický štítok, fotogaléria a technická dokumentácia výrobcu dostupná na stiahnutie vo formáte pdf. Nezáleží, či patríte k jednoduchým, alebo k náročným zákazníkom, naša ponuka Vás zaručene osloví, nech už patríte ku ktorejkoľvek skupine.
PLYNOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY


Existuje nespočetné množstvo ľudí, ktorí snívajú o krbe, ktorý bude stredobodom pozornosti ich domova, vyčaruje im jedinečnú a nezameniteľnú atmosféru útulného domova a rodinnej pohody, no v samotnej realizácií im bráni hlavne fakt, že s kúpou, ako aj s výstavbou každej krbovej vložky prichádza aj značná finančná a časová investícia, ktorú si pochopiteľne nemôže dovoliť každí z nás. V prípade, ak patríte práve k tejto skupine ľudí, ste na tom správnom mieste, kde Vaše plány konečne dostávajú zelenú. Moderné a technologicky prepracované plynové krbové vložky sa totiž dokážu hravo vyrovnať krbovým vložkám na spaľovanie dreva a navyše majú oproti nim aj niekoľko výhod. Plynové krbové vložky sú po cenovej stránke omnoho dostupnejšou variantou vykurovania, s neporovnateľne rýchlejšou inštaláciou a okrem toho Vám ponúkajú hneď aj možnosť výberu paliva, tj. zemný plyn, alebo kvapalný propán-bután, ako aj výber zo širokej ponuky rôznych dekoračných prvkov spaľovacej komory. Náš kvalitný výber plynových krbových vložiek rôznych prevedení Vás garantovane osloví a v prípade akýchkoľvek otázok sme Vám plne k dispozícií.
ELEKTRICKÉ KRBY


Elektrické krby patria cenovo a priestorovo asi medzi tie najnenáročnejšie riešenia v prípade, ak si vo Vašom domove plánujete zaobstarať krb, no neželáte si žiadne značné finančné investície, ktoré by výrazne zaťažili Váš rodinný rozpočet. Ak je to práve Váš prípad, ste na tom najlepšom mieste. Či sa už jedná o závesný, zabudovateľný, prípadne o samostatne stojací elektrický krb, u nás si určite vyberiete ten ideálny model, ktorý bude plne vyhovovať Vašim požiadavkám. Elektrické krbové vložky disponujú celým radom výhod, vďaka ktorým sa stávajú čoraz populárnejšími. Tým, že na rozdiel od ostatných typov krbových vložiek v nich nehorí reálny oheň, sa hneď dostávame k prvej výhode, že neprodukujú dym, ani popol a nezaťažujú životné prostredie. Okrem toho nevyžadujú výstavbu nákladného komínového systému, ani pravidelnú údržbu. Jediné, čo musíte urobiť je stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a o ostatné sa už nemusíte starať. Elektrické krby sa rozdeľujú do dvoch hlavných skupín a to 2D a 3D elektrické krby a ponúkajú možnosť nastavovania intenzity, rýchlosti a farby plameňov, navyše ich môžete pohodlne používať celoročne, ako vizuálny efekt pre romantické večery bez zapnutia funkcie vykurovania.
BIOALKOHOLOVÉ KRBY


Biokrby, sú bezkomínové závesné, resp. zabudevateľné typy krbov spaľujúce palivo nazývané bioalkohol. Tento typ paliva obsahuje 96% etanolu, rôzne denaturačné prvky, chemické zložky na sfarbenie plameňov, ako aj obmedzovač zápachu. Biokrby rýchlo naberajú na popularite a to vďaka ich výhodám, ktoré ponúkajú. Je to v prvom rade jednoduchosť používania, nenákladná a bezstarostná prevádzka a mobilita. Biokrby, okrem toho, že dokážu efektívne vykúriť miestnosť, v ktorej sa nachádzajú, sú aj jedinečnými dizajnovými doplnkami, ktoré vynikajúco zapadnú do ktoréhokoľvek interiéru, či exteriéru. Samotná prevádzka bioalkoholových krbov spočíva v podstate iba v naplnení ich nádrže a v následnom zapálení paliva, ktoré je veľmi bezpečné a neprodukuje žiadne nebezpečné a škodlivé zbytky horenia, nakoľko výsledkom horenia biopaliva je oxid uhličitý a obyčajná vodná para. Ponúkame Vám široký výber vysoko kvalitných, účinných a cenovo dostupných biokrbov, ktoré Vám doma vykúzlia atmosféru, ktorú si určite hneď zamilujete Vy i Vaša rodina.
ZÁHRADNÉ KRBY A GRILY


Letné grilovačky v kruhu svojich blízkych určite miluje každý z nás, veď atmosfére, ktorú záhradný krb prináša, sa len ťažko niečo vyrovná. Či sa jedná o večerné posedenie doma v záhrade, alebo na chate, spoločné grilovanie naladí všetkých na správnu atmosféru, čo je zároveň aj dôvodom, prečo v poslednej dobe záhradné krby a grily rapídne naberajú na popularite. V prípade záhradného krbu môžeme okrem jeho hlavnej praktickej funkcie rovno hovoriť aj o funkcii estetickej, pretože ak je náš záhradný krb starostlivo vybraný a osadený na to správne miesto v záhrade, dokáže nám celú našu záhradu neskutočne skrášliť a dokonale s ním splynúť. Ako v prípade ostatných typov krbov, aj záhradné krby ponúkajú možnosť pridania rôznorodých doplnkov, čím sa Váš záhradný krb dostane na úplne novú úroveň jednak po estetickej, ako aj po funkčnej stránke. Vychutnajte si večer plný romantiky a hrejivých plameňov s čerstvo upečeným šťavnatým mäsom v kruhu najbližších.