KRBOVÉ PRÍSLUŠENSTVO, DOPLNKY, SPOTREBNÝ A STAVEBNÝ MATERIÁLRúry rôznych veľkostí a hrúbok pre krby, kachle a kotle, kolená, klapky, prechodky, redukcie, ružice, zdery a záslepky dymovodov.

Príslušenstvo na rozvádzanie teplého vzduchu, izolované a neizolované flexibilné hadice, ventilátory.

Krbové mriežky rôznych veľkostí a farieb pre prívod, resp. odvod vzduchu z obstavby krbu s možnosťou voľby mriežky so žalúziou, alebo bez.

Kremičitanovo-vápenaté a vermiculitové izolačné tabule rôznych hrúbok, sklokeramická rohož s odolnosťou voči dlhodobým vysokým teplotám.

Kvalitné kachliarske malty, omietky a lepidlá pre potreby rôznych krbových stavebných a údržbových prác.

Vysoko kvalitné lisované šamotové tehly a platne rôznych rozmerov a hrúbok pre stavbu krbov a vonkajších ohnísk.

Žiaruvzdorné krbárske tesniace šnúry pre krby, kachle a kotle, zo sklenených vlákien, ktoré vynikajúco odolajú vysokým teplotám.

Rošty rôznych rozmerov a tvarov vyrobené z kvalitnej odolnej liatiny, ako náhradné diely do spaľovacích komôr krbov, kachlí a sporákov.

Opravné žiaruvzdorné farby v spreji pre krbové vložky, krbové kachle, dymovody a ostatné diely dostupné vo viacerých farbách.

Krbové náradie predávané v setoch, prípadne aj jednotlivo pre potreby čistenia spaľovacích komôr krbov, kachlí, kotlov a sporákov.

Kvalitné a vysoko účinné chemické prípravky na čistenie krbových a kachľových skiel, prípadne iných zadymených častí.

Špeciálne tuhé, tekuté a gélové podpaľovače, rôzne plynové a elektrické špirálové zapaľovače a dlhé krbové zápalky.

Pestrá ponuka prvotriednych kalených skiel rôznych veľkostí a tvarov s hrúbkou 8 mm so zbrúsenou a leštenou fazetou pod krbové kachle.

Oceľové a liatinové kachľové, popolníkové ´, resp. prikladacie dvierka na kachle, pece, alebo popolníky krbových vložiek a krbových kachlí.

Ostatný doplnkový a spotrebný tovar. Široký výber príslušenstva ku krbom, kachliam, kotlom, peciam a k vykurovacej technike všeobecne.